הלוואות בערבות המדינה, קרנות ובנקים

אחד השלבים הקריטיים בהקמתו של עסק הוא היכולת לגייס הון. למרבית האנשים אשר הקימו או עתידים להקים עסק קיים הון עצמי מצומצם שאינו מאפשר את תפעול העסק. גרוע מכך, לעיתים ההון הקיים מאפשר תפעול מינימאלי וכזה שמגביל את צמיחת העסק מעבר לנקודת האיזון כך שבמקרה הטוב, העסק יפצה על הוצאותיו אך לא יניב רווחים ריאליים. יש להיערך לתוכנית גיוס אשראי בהתאמה לצרכי העסק ובתנאים הטובים ביותר.

הצורך – שלב קריטי

הגענו למסקנה שהעסק זקוק לאשראי?
כעת יש לבחון כמה בדיוק ועבור מה וזאת מ – 2 סיבות עיקריות:

א. בכל בקשת אשראי ומכל גוף, נתבקש להסביר את הסיבות לבקשות – האם לקניית מלאי, רכוש וציוד, האם לשיפוץ או רכישת מבנה, האם לצורך הגדלת מכירות שתביא לפערי מימון שליליים ?

ב. במקביל לבחינת הצורך המיידי, עלינו לסקור את הסיכונים והחשיפות בקבלת אשראי, הערבויות האישיות, השעבודים וההשלכות של אלו על עתיד העסק.

תופרים לך את החליפה

לאחר שסיימנו את שלב הבדיקה, צוות הכלכלנים בחברה ילווה אותך עד לקבלת המימון ביעלות, זמן קצר ותנאים טובים. נמצא עבורך את הבנק שירצה אותך ואת הקרנות הרלוונטיות לקבלת האשראי. תהליך קבלת האשראי לעיתים דורש שיפור דירוג העסק ואנו נלווה אותך עד לביצוע.

בנקים וקרנות מדינה

למסלולים פיננסים ניסיון עשיר בעבודה עם הגופים הבנקאיים והקרנות השונות. בהתאם לכל לקוח תבוצע פנייה לגוף הרלוונטי לגיוס האשראי.

בנקים וגופים חוץ בנקאיים
תהליך גיוס האשראי יהיה מהיר ואפקטיבי. במקרים רבים העסק יקבל תשובה ואף העמדת קו אשראי בתוך 48 שעות בלבד מרגע הגשת הבקשה. אנו ננהל עבורכם משא ומתן על התנאים, בטחונות, ריבית עד לאישור וחתימות.

קרן המדינה לעסקים קטנים ובינוניים
בשנת 2003 הוקמה הקרן על ידי משרד הכלכלה ומאז במצטבר, העמידה הלוואות ל-35,000 עסקים כ- 8.5 מיליארד ש"ח. התנאים נוחים והקרן בשונה מגופים אחרים, נותנת לכולם הזדמנות כאחד. לעסק חדש או קטן ניתן לקבל עד 500 אש"ח ועד 8% מהמחזור לעסקים בעלי מחזור של עד 100 מ' ש"ח. הזרמת ההלוואה בתוך 30 ימים, חצי שנה ראשונה ללא תשלום וריבית נמוכה.

מסלולים פיננסים משיגה תוצאות גבוהות לאחר בחינת כלל הנתונים ובעלי העסקים נהנים ממקורות אשראי ותנאים מיטביים.

שירותים נוספים

מיזוגים רכישות ופיתוח עסקי

מעקב תזרימי שוטף

התנהלות מול בנקים

מכירת עסקים

toc

תגובות