דוחות שנתיים ותכנוני מס

תכנון מס והימנעות ממס הינו ביצוע שימוש בכלים הקיימים בחוק, בפסיקה ובפרשנויות משפטיות על מנת להפחית את חבות המס של יחיד או חברה באופן לגיטימי.

בין החייבים בהגשת דוח שנתי קיימים בעלי שליטה בחברות, בעלי תיק עוסק במס הכנסה, בעלי הכנסה מריבית וממשכורת בסכום העולה על כ-  640,000 ש"ח בשנה.

לא שוקטים על השמרים

בעלי עסקים ושכירים החייבים בדוח חייבים לנהל בקרה על תוצאותיהם על ציר הזמן וזאת מחד בכדי לדעת האם נכנסים לתחולת חובת ההגשה, ומאידך וחשוב לא פחות לבצע בדיקת המס הצפוי ותכנונו. בפועל, מנהלי העסקים טרודים בתפעול העסק, תכנון תזרים המזומנים, שווק ועוד וכאן אנו נכנסים לתמונה. אנו במסלולים פיננסים, הקמנו צוות מוביל שמנהל מעקב על רווחיות העסק ולחסוך הפתעות יקרות ולא נעימות בהמשך.

מילוי דוחות שנתיים על ידי מקצוענים – סופרים את היתרונות

לא פעם בעלי עסקים מעוניינים לחסוך בהוצאות ולכן אינם ממהרים לשכור חברה מקצועית למילוי דוחות שנתיים, אך לחברה אשר לה ניסיון רב שנים בתחום, יש את היכולת לזהות הזדמנויות לחיסכון במס וגם ליישמן בדוחות השנתיים, לכן מה שמלכתחילה נדמה כחיסכון, בפועל יעלה לכם יותר בעתיד.

מיצוי מקסימלי

הצוות המקצועי בחברה המורכב מעורכי דין ורואי חשבון, מקיים דיונים מעמיקים ויצירתיים בתכנון דרכי הפעולה בהתאמה מיוחדת ללקוח ואופיו, זאת במטרה לבחור את הדרך שתביא לתוצאת המס הטובה ביותר.

שירותים נוספים

הנהלת חשבונות וחשבות שכר

הפחתת עלויות ושיפור הרווח

הלוואות בערבות המדינה, קרנות ובנקים

התנהלות מול בנקים

toc

תגובות