הפחתת עלויות ושיפור הרווח

ברוב המקרים הנהלת החברה שמה לנגד עיניה את השמירה על עלויות המוצרים או השירותים העיקריים כאשר היא מקבלת את רמת ההוצאות האחרות שאינן גולמיות או תפעוליות.

המצב נובע מחוסר זמן לניהול רכש איכותי שהיה מביא לחסכון בכל הוצאות העסק והגדלת שורת הרווח. בין שלל משימות ניהול העסק, יש לנהל בקרה כלכלית ושיפור מתמיד של רמות המחירים.

מימוש פוטנציאל הגלום בכל עסק

אנו במסלולים פיננסים מאמינים שכדי לקצור את הפירות, עליך קודם כל לטמון את הזרעים באדמה. כדי להגדיל את הרווחיות של העסק, יש להשקיע בבניית תשתיות בצירים השונים- תוכנית תקציבית, תחזיות לרווח וביצוע רכש. לכן אנו מציעים לך את מיטב המומחים בתחום ביניהם – רואי חשבון, כלכלנים ועורכי דין מקצועיים לצורך ליווי ומעקב כלכלי של העסק בכל השלבים: החל מניתוח והשוואת נתונים, דרך אתור הכנסות נמוכות והוצאות גבוהות, נקודות חולשה ומתן הפתרון המתאים.

למקסם את העסק – בעזרת משוואת הרווח

הגדלת רווחי העסק תפתח בניתוח ההכנסות וההוצאות והפעולות הנדרשות לביצוע שינוי חיובי. לא די בהגשת התוכנית, אלא שבהעדר ביצוע הפעולות שנמצאו, לא יהיה ניתן לחולל שינויים.

מתכנון לביצוע!

הפחתת עלויות הנו שירות מקצועי אותו יכולים לספק רק מומחים אשר ניסיונם מאפשר להם לבחור את דרך הפעולה שתביא לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר. אנו במסלולים פיננסים לא רק מייעצים אלא פונים פיזית להפחתת מחירים בדרישות לספקים, מגישים הצעות למכרזים עבור העסק ואף מטפלים בעלויות המימון. ברמת הכנסות העסק מתבצעים ניתוחים ללקוח ולפרויקט ופועלים בשיתוף מנהל העסק להגדלתן. הערך המוסף שמביא צוות מסלולים פיננסים הוא מעורבותו ביישום הרבה מעבר לתכנון וליעוץ.

שירותים נוספים

מעקב תזרימי שוטף

הלוואות בערבות המדינה, קרנות ובנקים

התנהלות מול בנקים

מכירת עסקים

toc

תגובות